Aktualności

      Informujemy, że od 25 maja 2020 roku w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach organizowane będą konsultacje dla uczniów klasy ósmej, a od 1 czerwca 2020 roku dla pozostałych uczniów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Konsultacje będą się odbywały na terenie szkoły wg potrzeb zgodnie z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 oraz po wcześniejszym umówieniu się nauczyciela z uczniem, względnie rodzicem ucznia.

Prosimy uczniów, którzy będą uczestniczyć w konsultacjach o pobranie i podpisanie oświadczeń w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. Jednocześnie informujemy, że posłanie dziecka do szkoły jest równoznaczne z udzieleniem zgody na zmierzenie temperatury dziecku przy wejściu do szkoły.

Prosimy również pamiętać o dezynfekcji rąk przed wejściem do szkoły bądź założeniu rękawiczek oraz zasłonieniu nosa i ust na terenie szkoły.

Dojazd do szkoły

Informacje dodatkowe

 

 

Administratorem Danych Osobowych jest :
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego
w Pantalowicach
Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.