Przywrócenie imienia szkole

Kochani Uczniowie i Rodzice!

          Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2020 roku zgodnie z obowiązującymi „Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19 na terenie szkoły”.

Pamiętajmy, że po odbiór świadectwa może przyjść wyłącznie osoba zdrowa. Uczniowie przychodzą o określonej godzinie, wchodzą pojedynczo do budynku szkoły, zachowując dystans społeczny, wejściem od strony parkingu samochodowego.

Każdy uczeń ma obowiązek mieć zakryte usta i nos. Po zmierzeniu temperatury, zdezynfekowaniu rąk uczniowie udadzą się do sal, podanych niżej w harmonogramie.

Po odebraniu świadectwa, nagród i listów gratulacyjnych dla rodziców uczeń opuszcza teren szkoły wychodząc wyjściem od strony boiska sportowego.

Rodzice uczniów, którzy będą im towarzyszyć, nie mogą wchodzić do budynku szkoły, proszeni są o oczekiwanie na pociechy na zewnątrz oraz unikania tworzenia grup przed szkołą. Ponadto uczniowie proszeni są, by mieli przy sobie długopis, którym złożą podpis odbierając świadectwo.

 

Tylko dostosowanie się do „Procedur zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19 na terenie szkoły” umożliwia wejście do budynku szkoły.

 

DBAJMY O ZDROWIE SWOJE I INNYCH

 

Harmonogram odbioru świadectw:

8.00 – 9.00 -          klasa I, II, III przychodzą do swoich klas

 

9.15 – 9. 45 -         klasa IV sala gimnastyczna

                                      klasa V sala matematyczna

 

10.00 – 10.30 -      klasa VI sala gimnastyczna

                                        klasa VII sala matematyczna

 

10.45 – 11.15 -      klasa VIII sala gimnastyczna

Dojazd do szkoły

Informacje dodatkowe

 

 

Administratorem Danych Osobowych jest :
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego
w Pantalowicach
Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.