Przywrócenie imienia szkole

Kochani uczniowie, szanowni rodzice, drodzy nauczyciele i pracownicy naszej szkoły – Ze względu na zaistniałą sytuację w tym roku szkolnym nie mogliśmy spotkać się tak jak zawsze.

          Świadectwa, które są podsumowaniem odebraliście w innych nieco warunkach z zachowaniem opisanych wcześniej procedur , które są podsumowaniem waszej tegorocznej pracy. 

         Zapewne były w tym roku chwile radości i smutku, zwycięstwa i porażki. Nieraz wichry rzucały Was na mieliznę albo na głęboką wodę. Ale zawsze kroczyliście do przodu. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, zdobywaniu nowych umiejętności, poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Gratuluję wysokich wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, występów wokalnych i tanecznych na wielu scenach, angażowania się w prace na rzecz szkoły i innych instytucji oraz co jest tak ważne w pomoc koleżeńską.

Drodzy ósmoklasiści

Zapewne lata spędzony wspólnie w murach naszej szkoły zostaną w pamięci każdego z Was. Wasi nauczyciele i wychowawcy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, wyzwalali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat. Odnoszę się z wielkim uznaniem dla Waszej pracy i jestem głęboko przekonana, że docenicie w niedalekiej przyszłości to wszystko, czego w naszej szkole nauczyliście się. Życzę Wam, byście zawsze osiągali cele, które sobie postawicie i byście zawsze pamięcią wracali do nas.

Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy wspierali prace naszej szkoły: dziękuję wszystkim nauczycielom za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw naszych uczniów. Dziękuję Pani w sekretariacie, całej obsłudze za ich zaangażowanie w prace na rzecz szkoły. Dziękuję za wsparcie w działaniach naszej szkoły Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom, którzy angażowali się w prace na rzecz szkoły i poszczególnych klas. Dziękuję Rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania i za działania na rzecz naszej szkoły, szczególnie podczas nauczania zdalnego. Dziękuję.
Czego życzyć w takim dniu? Gronu pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzę aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki. Wakacje to zarazem beztroska, stan relaksu i czasami także potrzebnego „nic nie robienia”.

Życzę, aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości i aby w pełni sił i młodzieńczej radości spotkać się 1 września.

 

Elżbieta Wołoszyn

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach

 

Dojazd do szkoły

Informacje dodatkowe

 

 

Administratorem Danych Osobowych jest :
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego
w Pantalowicach
Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.