Galeria zdjęć

      22 września 2020 r. na terenie naszej szkoły Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Pan Andrzej Żygadło oraz Prezes Stowarzyszenia EWiS w Kańczudze Pani Teresa Łuczyk wręczyli uczniom naszej szkoły dyplomy oraz nagrody za udział w organizowanej akcji "Z kaskiem na rowerze bezpieczniej".

      Akcja polegała na codziennym nagradzaniu znaczkiem ucznia rowerzystę podjeżdżającego pod szkołę w kasku. Zwycięzcami w konkursie w naszej szkole zostali: Zuzanna Marszałek, Emilia Zięba, Michał Suchodolski oraz Szymon Szczepański.

Serdecznie im gratulujemy!!

 

Dojazd do szkoły

Informacje dodatkowe

 

 

Administratorem Danych Osobowych jest :
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego
w Pantalowicach
Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.